چاپ یووی

امروزه چاپ یووی یکی از پرکاربردترین انواع چاپ در جهان میباشد. در واقع چاپ یووی نوعی از چاپ دیجیتال و در واقع حالت پیشرفته آن هست. در این نوع از چاپ از اشعه فرا بنفش برای خشک شدن جوهر استفاده میکنند و بر روی متریال های مختلف مانند شیشه، سنگ، فلز، قاب مبایل، چرم، کاغذ، پارچه و… قابل انجام هست و این موضوع که روی متریال های مختلفی، این نوع از چاپ قابل انجام میباشد یک مزیت فوق العاده برای این چاپ محسوب میشود.

از مزایای دیگر چاپ یووی میتوان به این نکته اشاره کرد که این نوع از چاپ قابلیت چاپ شدن به صورت برجسته را هم دارد و این ویژگی یک مزیت منحصر به فرد چاپ یووی میباشد که این نوع از چاپ را از دیگر انواع چاپ ها متمایز میکند.

در حالت کلی در این نوع از چاپ، چون از اشعه فرابنفش برای خشک کردن جوهراستفاده میشود و اشعه فرابنفش به سرعت جوهر چاپ شده را خشک میکند، در نتیجه جوهر قبل از خشک شدن فرصت پخش شدن ندارد در نتیجه مطالب و جزئیات بسیار واضح و دقیق چاپ میشوند و کیفیت هم بالا میرود.

درچاپ یووی چون خشک شدن جوهر سریع است ترکیبات آلی و ایزوپروپیل الکل تولید نمیکند و بوی کمی دارد، به همین دلیل هست که به چاپ یووی چاپ سبز نیز گویند. همچینی چاپ یووی در بیشتر موارد نیازبه آماده سازی های زیاد ندارد و کار چاپ به سرعت با این روش انجام میشود. علاوه بر این ها چاپ یووی قابلیت چاپ لایه های رنگ مختلف در آن واحد را دارد یعنی مثلا اول یک رنگ چاپ میشود و بلافاصله رنگ دیگر چاپ میشود. برای کسانی که کارهای چاپی و به خصوص چاپ عکس با کیفیت بالا میخواهند چاپ یووی بهترین انتخاب میباشد.

از ویژگی های چاپ یووی میتوان به سرعت بالای خشک شدن جوهر، سازگاری بیشتر با محیط زیست، کیفیت بالاتر حتی با پرینت گرفتن، چاپ دقیق، مقاوم در برابر تغییرات محیطی مثل نورآفتاب و باران، مقاومت در برابر کمرنگ شدن،درخشندگی و زیبایی بیشتر، ماندگاری بالاترو …. اشاره کرد.

شرکت چاپ زمرد در زمینه چاپ یووی فعالیت دارد و شما مشتریان عزیز میتوانید سفارشات چاپی خود را به ما بسپارید . شرکت چاپ زمرد به شما این اطمینان را میدهد که کارهای چاپی شما را به بهترین شکل ممکن و در زمان کوتاه و کیفیت عالی انجام دهد.چرا که در چاپ زمرد رضایت مشتریان در اولویت امور هست.